Nejsem žádná spisovatelka, proto mi nevyčítejte, že něco potřebuje opsat... mé příběhy si můžete zkopírovat k sobě do Wordu a přečíst, ale nedávat dál!! Moc prosím o komenty, abych věděla, že má práce za něco stojí. 

Život s Orlandem část 2.

21. dubna 2011 v 21:39 | Vaše Eliz |  Život s Orlandem
Druhý den si Klára všimla té změny v Katčině chování. Jak byla Katka skutečně zamilovaná, chovala se jinak. Stále se dívala do blba a měla zasněný výraz. "Ségra, prosim tě, co ti je?" nevydržela to. "Co jsi tak zvědavá!" odbila ji Katka. "Něco se s tebou stalo. To poznám." řekla Klára. "Jsem pořád stejná jako včera." odpověděla Katka. Klára se podívala na zeď. Visela tam spousta plakátů s celebritami jako: Tokio Hotel a hlavně Orlando. "Je to kvůli němu?" hodila po sestře očkem. Katky se to dotklo a jak byla v divokém rozpoložení lásky, neudržela se a provalila své tajemství.
Ještě ten den Orlando zjistil, kde Katka bydlí a napsal jí dopis. Byla to pozvánka na večeři a přikládal své pravé číslo na mobil. Řekl si, že se trochu naučí česky, aby mohl s Katkou trochu mluvit.
Hodiny češtiny a angličtiny byly pro ně velkým zážitkem a oba se v opačném jazyce, než byl jejich vlastní, zdokonalovali. V Čechách žil ani ne měsíc, když přišel 14. prosinec. Katka a Klára slavily 15. narozeniny. Orlando koupil velkou kytici rudých růží, vložil do kytice česky psané přání a poslal ji po malém Kozinovi Katce. Kozina byl trochu překvapen, ale kytici přece jen odnesl.
Dvojčata pořádala parádní party. Mezi hosty byli Kiki Černá (Katčina nejlepší kámoška z tábora), sousedka Kristýna s kámoškou Lízou, sousedka Lucka a Klárčin přítel David Kastner. Party byla v plném proudu, když se rozezněl domovní zvonek. Otec dvojčat, Luboš Kůstka, šel otevřít. Uviděl malého Kozinu s kyticí růží. "Ahoj strejdo." pozdravil Petr. "Tohle je pro Katku, nevím od koho." "To jsi hodný, Péťo. KATKO!" zařval Luboš, aby přehlušil muziku z pokoje dvojčat. "Co je, tati?" ozvala se Katka a sešla dolů. Odpovědí jí byla kytice růží. "Od ctitele. Přinesl to Péťa." řekl Luboš. "No tě pic. Kozina." pomyslela si Katka a odešla do pokoje. Na schodech se zastavila a přivoněla si ke květinám. Jen jediný člověk věděl, že miluje růže a ze všeho nejvíc rudé. Usmála se. "ORLANDO. Díky za růže." zašeptala. Pak si všimla dopisu:
"Milá Katko, všechno nejlepší k narozeninám. Stav se zítra u mne. Mám pro Tebe dárek.
Orlando."
Katka dopis složila a vrátila se do pokoje.
Ráno se dívka probudila a podívala se na stůl. Byla tam ona kytice růží, kterou dostala od své lásky. Teď ovšem stála ve váze. Michaela Kůstková, mamka dvojčat, přišla do pokoje kolem páté ráno (to Katka ještě spala) a dala růže do vody. Katka se kolem druhé odpoledne vydala k Orlandovi. Herec jí otevřel a dívka vešla. Společně vyšli do prvního patra, Orlando přešel ke skříni, otevřel ji a vylovil krabici zabalenou do modrého papíru a převázanou zlatou stuhou. Podal ji Katce a řekl: "Pro tebe. K narozeninám." Katka se usmála, když slyšela jeho češtinu a rozbalila balíček. Vůbec nemohla věřit vlastním očím. V krabici byl nádherný náhrdelník, náramek a náušnice. "Páni moji. Já nevím, co mám říct. Děkuju." vykoktala, odložila krabici, vstala a na znamení díků Orlanda objala. Orlando to tušil a objal ji taky. Podívali si do očí, pomalu se k sobě blížili a políbili se. Pak nevěděli, co vůbec dělají. Katka jen cítila, jak jí padá košile na zem a jak sama rozepíná Orlandovi košili. Pak společně padli na postel a cítili, jak si navzájem sundavají kalhoty. Náhle se rozezněl Katčin mobil, co měla v kapse kalhot. Katka se málem rozplakala. Volal jí totiž bratr, že už jede domů. Katka se s Orlandem rozloučila, oblíkla se a odešla.
Čas plynul a byly tomu už dva měsíce od té nešťastné události 15. prosince. 2007. Orlando oslavil v Katčině společnosti 25. narozeniny a byl rád, že má alespoň ji, když už nikoho. Katka se těšila na prázdniny, ale ty byly ještě daleko. Byl teplý únorový večer a z domku č. 619 se ozýval křik. To se Katka a Michaela Kůstkovy hádaly, zda dcera Katka ukradla nebo neukradla 1500,- Kč. "Mami, já to nebyla!" snažila se Katka hájit před mamkou, která ji obvinila z toho, že krade. "Tak mi řekni, JAK se ty peníze mohly ztratit?!" křičela Míša. "Já nevím. "Já to nebyla. Své peníze si dávám stranou. Nech mě na pokoji!!" Katce došly nervy, sbalila si věci na další den do školy a s batohem na zádech a taškou v ruce utekla z domova. Naštěstí věděla, kam jít. Tak blbá zas nebyla.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Veronika Dvořáková Veronika Dvořáková | Web | 21. dubna 2011 v 21:46 | Reagovat

Nechce se mi to číst :) Ale jinak, dost dobře rozsáhlé rubriky :)

2 SliMe© SliMe© | Web | 21. dubna 2011 v 21:47 | Reagovat

Ahoj máš moc pěkný blog, napiš prosím koment na náš blog :-)

3 Nikki Nikki | Web | 21. dubna 2011 v 21:49 | Reagovat

Ahooj...prosíím hlásneš pro mě tu http://welovevampires.blog.cz/1104/vyhodnotenie-1-kola děkuju...když napíšeš oplatím...;)) a promiň za reklamu...://

4 awý^^ awý^^ | Web | 21. dubna 2011 v 21:57 | Reagovat

úúžasný blog :-)

5 petra petra | Web | 22. dubna 2011 v 21:12 | Reagovat

moc prosím hlas pre anahí http://rebelde5.blog.cz/1104/sonc-finale#komentare a ak chceš zapoj sa do sonfv http://pk-moje-naj.blog.cz/1104/prihlaska-do-sonfv#komentare ps:nehnevaj sa, že sem

6 petra petra | Web | 22. dubna 2011 v 21:12 | Reagovat

krásne naozaj dobre napísané

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama