Nejsem žádná spisovatelka, proto mi nevyčítejte, že něco potřebuje opsat... mé příběhy si můžete zkopírovat k sobě do Wordu a přečíst, ale nedávat dál!! Moc prosím o komenty, abych věděla, že má práce za něco stojí. 

Život s Orlandem část 4.

25. dubna 2011 v 13:47 | Vaše Eliz |  Život s Orlandem
Nastal červen. Ve čtvrtek vyšla dvojčata Katka a Klára s dvojčaty Melisou a Rebekou a s Bárou, Markétou a Petrou ze školy. Dívky se spolu smály a bavily. Katka se podívala za bránu školních pozemků a zůstala na chvíli stát. Za branou stál Orlando a čekal na ni a na její sestru. "My love!" vykřikla Katka a rozeběhla se Orlandovi naproti. Kamarádky se zastavily a sledovaly je. "Ty Kláro, nezapomněla jsi nám něco říct?" otočila se Bára na Kláru. "Však ti to ségra určitě řekne sama." zašeptala Klára. Katka a Orlando se objali a políbili. Vůbec jim nevadilo, že je může vidět půlka školy. Bylo jim to jedno. "NO FŮŮŮŮJ!!" vykřikl chlapecký hlas. Milenci se od sebe odtrhli a uviděli u sebe skupinku děvčat u školních vrat největšího pomlouvače na škole. Katka si ho nevšímala a obrátila na kámošky, aby je seznámila s Orlandem. Pak společně se sestrou nasedla do auta a všichni tři odjeli domů. Zastavili u Orlanda, poslali Kláru napřed domů a sami vešli do domečku. Přešli do obýváku, Orli vytáhl malou krabičku a klekl před Katkou na koleno. Katka si sedla na židli a přijala krabičku. Jakmile ji otevřela, ukázal se krásný zářivý zlatý prstýnek. Katka se podívala na Orlanda. "Zásnubní." řekl. "Oh, já nevím, co ti mám říct." zakoktala Katka. "Řekni ano." požádal česky. "Zatím se můžeme jen zasnoubit. Jsem na svatbu ještě mladá." navrhla Katka. "Čekal jsem to." usmál se Orli a vzal dívku za ruku. Díval se jí do očí a popaměti jí nasadil prsten. "Děkuju. Miluju tě." šeptli si navzájem a políbili se. Večer si pak Katka, jako většina děvčat, psala deníček. Jediná Klára věděla o jejím prstýnku.
Ráno se Katka dostala do školy Orlandovým autem. "Have a nice day, Orli." popřála mu Katka. "Have a nice day, Kate." oplatil jí. Pak se políbili a Katka šla do školy. Ve škole bylo úplné pozdvižení. Ten pomlouvač to totiž vytroubil. Nejhorší bylo to, že to bylo o 3. hodině v rozhlase. Katce bylo příšerně. O hodině občanky si Dominika všimla Katčina prstýnku. "Kolikrát ti mám říkat, abys nenosila prsten na prsteníčku? Vypadá to pak, že jsi zasnoubená." "Dominiko, prosim tě, pomlč o tom." poprosila ji Katka. "Ty jsi snad fakt zasnoubená?" podivila se Domča. "Jo. Prosim tě, MLČ!" "Vždyť mě znáš."
V pondělí o 1. h, o těláku, se Šanda připlížil k tělocvičně, kde cvičila děvčata. Katka právě šplhala po laně. Vešel dovnitř, popadl konec lana a začal jím točit. "Přestaň!" řvala Katka seshora. Šanda nepřestal, Katku opustily poslední síly a odstředivou silou odletěla na druhý konec tělocvičny, kde upadla a vyrazila si dech. Klára naštěstí měla s sebou kameru a vše natočila. Jakmile sestra dopadla, Klára utíkala pro Nojmanku, jejich učitelku angličtiny. Sama moc anglicky neuměla a bylo třeba zavolat Orlandovi. Z Katčina mobilu vzala jeho číslo a Nojmanová mu zavolala. Sama zavolala sanitku. Orlando se přiřítil do tělocvičny, odstrčil děti kolem dívky, klekl ke Katce, vzal ji za ruku a rozplakal se. Slzy padaly Katce do obličeje. Všechny namíchlo, co Šanda udělal, odvedli ho s učitelkou k řediteli a vrátili se. Bylo jim zamilovaného páru líto a doufali, že to Katka přežije, aby se pomstila. V nemocnici se zjistilo, že Katka má vnitřní krvácení a zlomená 2 žebra. Po zákroku odvezli dívku na pokoj.
Po dva dny Katka nejevila žádné známky života. Ve čtvrtek si k ní Orlando přisedl, vzal ji za ruku a políbil ji na rty. Aniž by o tom jeden nebo druhý věděli, začala působit magie pravé lásky. Katce se začala vracet barva a udělala první pohyb hlavou. Po minutě otevřela oči a neslyšně zvolala: "Orlando." Orlando utřel slzy a pokusil se usmát. Katka se na něj podívala, usmála se, on ji pohladil po vlasech a pak se políbili.
Katčini rodiče se dozvěděli pravdu. Muž, který dostal jejich dceru z kómatu, je Orlando Bloom a byli silně proti jejich vztahu. Sestry stály při sobě a dávaly různé argumenty, proč vztah udržet. "Uznej, že kdyby tu nebyl, byla bych stále v nemocnici a v kómatu." argumentovala Katka. "Jak můžeš věřit tomu muži?! Víš přece, kolik už měl žen." křičela Michaela. "Ale mami, on ji opravdu miluje." nedala se Klára. Katka se chytla za prsa. Neměla se stresovat. Orli ji chytl za ramena. Podívali si do očí. "Uznejte, že tohle je důležité. Vaše dcera je pro mne tou pravou." zkusil to Orlando na Michaelu. "Musím si jít lehnout." šeptla Katka. "Odvedu tě, lásko." řekl její snoubenec. "Nikam s ní nepudete!" křikl Luboš, když se ti dva zvedli. "Tati, Katce je blbě a Orlando je zrovna po ruce. Nech je odejít. Můžete se zatím rozhodnout, jak to bude dál." zarazila ho Klára. Snoubenci tedy odešli do Katčina pokoje a rodiče se dlouho rozmýšleli. Nakonec verdikt padl: Katka a Orlando spolu smí chodit, pokud bude Orlando takový, jaký je. Oba to přijali s radostí. "Moc vám děkujeme." poděkoval Orlando česky.
Přišlo léto a Katka měla odjet na tábor na 3 týdny. Vůbec se jí nechtělo, ale tábor už byl zaplacen a odřeknout se to nedalo. "Tři týdny odloučení. To nepřežiju." naříkala.
Nakonec kalendář ukázal 9. srpna, den, kdy se Katka vrací z tábora. Když sourozenci vystoupili z autobusu, běželi se přivítat s rodiči. Slunce svítilo a Katčin prstýnek zazářil zlatem. Ji samé se zatřpytily oči, když uviděla svého snoubence. Padla mu kolem krku a byla šťastná, že ty 3 týdny bez něj vůbec přežila. Její láska neopadla, naopak posílila dlouhým odloučením.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 s-h-a-t-t-u-c-k-i-t s-h-a-t-t-u-c-k-i-t | Web | 25. dubna 2011 v 18:20 | Reagovat

Krásný.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama