Nejsem žádná spisovatelka, proto mi nevyčítejte, že něco potřebuje opsat... mé příběhy si můžete zkopírovat k sobě do Wordu a přečíst, ale nedávat dál!! Moc prosím o komenty, abych věděla, že má práce za něco stojí. 

Život s Orlandem část 6.

28. dubna 2011 v 18:08 | Vaše Eliz |  Život s Orlandem
Na slunečné louce u rybníku se tyčil velký stan. Všichni sousedé a obyvatelé Květnice už byli zde, stejně jako britský kněz a Orlando a vyhlíželi, kdy přijede nevěsta. "UŽ JEDE!" vzkřikl Kozina. Kočár zastavil a Luboš odvedl Katku k oltáři. Kněz pak začal anglicky povídat, proč tak jsou a takové kecy. V Anglii bylo zvykem, že se snoubenci oslovovali plnými jmény křestními i jmény druhými. "I ask you, Orlando Jonathan Blanchart Bloom, do you take this woman, Catherine Michael Bone, as your wife?" zeptal se kněz Orlanda. Orli se usmál a odpověděl: "I do." Kněz se obrátil na Katku. "And you, Catherine Michael Bone, do you take this man Orlando Jonathan Blanchart Bloom as your husband?" "Katka s úsměvem prohlásila: "I do." "Protože jste splnili vše, co požaduje anglický a český právní řád, vás prohlašuji za muže a ženu. Můžete políbit nevěstu." řekl kněz. Orlando odhrnul Katce z obličeje závoj, nasadili si snubní prstýnky a políbili se. "Teď jsem nejšťastnější žena pod sluncem. Vždyť jsme konečně svoji. Kéž spolu žijeme šťastně až do smrti." letělo Katce hlavou. To samé se honilo hlavou i Orlandovi. Konečně se od sebe odtrhli a jakoby je někdo osvítil. Celí zářili. Prošli uličkou a zasedli k hostině. Vše probíhalo podle pravidel. Na svatbu bylo pozváno mnoho amerických celebrit, převážně jejich kamarádů. Byli jimi například: Robert Pattinson, Kristen Steward, Johnny Depp či Keira Knightley. Katka se dívala po hostech a našla mezi hosty i několik bývalých spolužaček. Byly mezi nimi Kikina, Šárka a Lucka.
Po příletu do Ameriky se manželé nastěhovali na "trvalo" do svého zámečku. Katka měla před sebou ještě pár snů, které si chtěla splnit. Jedním z nich byla změna očí. Šlo o změnu barvy duhovky a odstranění vady. Katka už nechtěla nosit brýle, překážely jí. Navíc ji unavovalo nosit kontaktní čočky, protože s tím byla spousta práce. Tento sen si vyplnila u jednoho z nejlepších očařů ve Státech.
Přišel 1. natáčecí den. Katka byla hodně nesvá. Měla se zkoušet scéna s dospělou Eliz a jejími kamarády. Začali nanečisto. Dívce se připletl pod nohy mladý muž ve vojenské uniformě. "Nemůžete dávat pozor, sakra?" vyjela na něj česky. Kupodivu se na ni muž otočil. "Promiňte." omluvil se. Oba ztuhli, když si pohlédli do tváře. Ten muž nebyl nikdo jiný než PAVEL ŠÍMA. "Ty?!" zděsila se Katka. "Catherine, netušil jsem, že tu budeš hrát." pokusil se Pavel skrýt za náhodu. "Zničíš mi kariéru! Proč ses vůbec hlásil na casting?" vřeštěla Katka. "Copak jsi mi sama v prváku nedala Peterovo jméno?" odpověděl jí Pavel otázkou. "Chci ti být nablízku." "Moc dobře víš, že nemáš žádnou šanci mě pro sebe získat." začala Katka mluvit slohem z filmu a přešla na plynulou angličtinu. Pavel na ni chvíli koukal, protože byla na něj příliš rychlá. Pak ji vzal za ramena a rychle, aby nestačila dál nadávat, ji políbil. Katce se dělalo mdlo, když si pomyslela, že ji bude muset líbat i ve filmu. Vykroutila se z jeho sevření a jednu mu natáhla. "Tohle si dovolíš k celebritě? To si říkáš gentleman?!" ptala se, utíraje si rty. Už jí nestihl odpovědět, protože museli jít na scénu.
Michaela to nesla velmi těžce. Vůbec se jí nelíbilo, že Katka odletěla do Států a žije s Orlandem pod jménem Bloomová. Když jí volala, odpovídala jí sebevědomá žena a navíc v cizím jazyce. Z toho poznala, že Katka už není dítě.
Aniž by si to Luboš s Michaelou připouštěli, jejich děti vyrostly a staly se dospělými. Dvojčata na svých 21 let vypadala starší a byla mezi nimi sesterská láska. Honza, kterému bylo 18, byl vyšší než jeho sestry a na rozdíl od nich ještě neměl holku.
Piráti z Karibiku 4 měli premiéru v červnu a přišlo na ni mnoho lidí. Ve světlech reflektorů zářily Keiře a Katce šaty a leskly se jim vlasy. Fanoušci a fanynky natahovali ruce a žádali autogramy. Katka byla nadšená. "Konečně jsem slavná. Po tom jsem vždy toužila. To je úžasné." říkala si v duchu. Zvedla oči a poznala ten obličej. "Jacku?!" "Ano, jsem to já, Wille." usmála se Kiki Černá. Dívky se objaly a podívaly se na sebe. Kiki bylo 18 a vůbec se nezměnila. "Kiki, vypadáš skvěle." řekla Katka. "Ty taky. Přeji ti slávu." usmála se Kiki. Katka se rozhlédla a poznala další tváře. Byli tu její sestra Klára Hanzalová s manželem Markem a Šárka s Honzou Nováčkem, "Pojď, pudeme do sálu." navrhla Katka a šli. V sále se usadili v tomto pořadí: Johnny, Geoffrey, Keira, Orlando, Katka a Kiki.
Když se opět ocitli venku, Kikině se ještě třásla kolena. "Teda, to bylo ale HUSTÝ. Musím říct, že jsem se o tebe fakt dost bála." "Fakt jo?" zeptala se Katka. "Vždyť to je jen film." pokusila se ji uklidnit. Kiki se nechala překecat a uklidnila se.
Ani ne týden po premiéře se hlavní herci sešli a založili pěveckou skupinu Caribbean Singers, v překladu do češtiny Karibíni. Měli pár textů, včetně pirátské hymny, od známých textařů a šli si je zkusit zazpívat. Klapalo to. Johnny hrál na kytaru a k tomu i zpíval spolu s ostatními. K tomu všemu měli i několik jiných hudebníků, kteří na něco hráli. Karibínům se podařilo prorazit s dokonalým klipem na pirátskou hymnu. Pár kritiků sice psalo, že neumí vůbec zpívat, ale ten klip je přinutil říct opak. Karibíni vystupovali převážně ve svých kostýmech, někdy i jen tak v civilu. Získali si spoustu fanoušků a jednoho zarputilého kritika - Katčina bratra Honzu. Ten pořád rozhlašoval, jak jeho sestra zpívá falešně. Katka na to nedbala a podávala úžasné výkony.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 s-h-a-t-t-u-c-k-i-t s-h-a-t-t-u-c-k-i-t | Web | 28. dubna 2011 v 21:21 | Reagovat

Zase super.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama